Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert w wyjątkowym miejscu:

Olsztyn Studio Harmonium ul Piłsudskiego 54 : Marek 601 382 112

Termin 20 listopada godz. 19.00

MISTERIUM DŹWIĘKU – koncert gongów, dzwonów rurowych i mis kryształowych

Koncert gongów, dzwonów rurowych i mis himalajskich to swoisty masaż dźwiękiem lub kąpiel w przestrzeni wypełnionej dźwiękami. Wibracje pochodzące z tych instrumentów oddziałują i harmonizują człowieka na poziomie fizycznym, emocjonalnym oraz mentalnym. W ten sposób uzyskujemy holistyczny rezonans oraz zaczynamy postrzegać nasze życie z perspektywy duchowej.
Dzwony rurowe strojone są na częstotliwościach solfeggio. Częstotliwości te odpowiadają ośrodkom energetycznym w naszych ciałach fizycznych i subtelnych, przez które jesteśmy połączeni ze światem zewnętrznym. Są odzwierciedleniem boskiej harmonii we wszechświecie i w nas samych. Misy kryształowe symbolizują czystość kryształu, przez który przechodzi całe spektrum wibracji. Dodatkowo potężne, pierwotne wibracje gongu o średnicy 120 cm powodują, że koncert taki staje się niezapomnianym przeżyciem, które dobrze traktować bardziej jako rodzaj doświadczenia dźwięku i wibracji, niż doznań estetycznych. Doświadczenie to może prowadzić do stanu głębokiej relaksacji, medytacji czy kontemplacji.
Oddziaływanie wibracji instrumentów wzmocnione zostanie przez trzy wyjątkowe okoliczności:
Mamy nadzieję, że instrumenty i ich wibracje, przestrzeń i jej akustyka oraz czas, w którym odbędzie się koncert sprawią, że stanie się on dla każdego uczestnika wyjątkowym doświadczeniem kontaktu z samym sobą.

Na gongach, dzwonach oraz misach zagrają: Kornela Biernacka, Marek Tomczak.

Sala:  Harmonium Studio bilety 30 zł.

Rezerwacja:
Marek Ruczko –  601 382 112

Sesje indywidualne umawiam z wyprzedzeniem ok  7 dni .

Miejsce: 14-107 Dylewo 6a/3

Jest możliwość noclegu i wyżywienia. Warunki ustalamy indywidualnie.

Jedna doba nocleg i wyżywienie – 90 zł.

Od wielu tysięcy lat medytacja w dźwiękach gongów i mis himalajskich jest znana jako praktyka duchowa łącząca ziemski byt z aspektem Siły Wyższej. Dla osób potrzebujących naukowego wyjaśnienia tego zjawiska jakim jest działanie wibracji aurę ciało fizyczne ,umysł, emocje współczesna fizyka kwantowa znalazła wyjaśnienie.W trakcie godzinnej sesji istotą jest doświadczenie jakościowej zmiany na poziomie świadomości a odczuwalne rezultaty pojawiają się poprzez intencję w sposób zaskakująco skuteczny. Doświadczysz tego czego chcesz doświadczyć; odprężenia ,uwolnienia od stresu, znajdziesz rozwiązanie na problemy nierozwiązywalne w dotychczasowych schematach a być może uzdrowienia.
Proszę zabrać dla siebie coś do przykrycia .Masaż dźwiękiem mis i gongów himalajskich sesje indywidualne i pary.
Dla osób poszukujących relaksu i odprężenia  – skuteczny i prosty sposób na relaks ciała i umysłu.
Rodzaj energetycznej kąpieli oczyszczającej całą istotę ciał fizycznego i subtelnych .
Sesje trwają 60 minut  odbywają się w kameralnych warunkach .
koszt: 150 zł