Kurs masażu misami tybetańskimi – masaż dźwiękiem

Weź udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, gdzie czeka na Ciebie moc wibracji gongów, mis, dzwonków, konch oraz bębnów. W skrócie – zapisz się na profesjonalny kurs masażu misami tybetańskimi! Do naszej dyspozycji jest ok. 40 gongów, kilkadziesiąt mis i wiele innych instrumentów. Wszystkie gongi są mojej produkcji. Udostępniam je w rozmiarach od 50 cm do 150 cm.

Kurs masażu misami tybetańskimi – siła dźwięków

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w prowadzonym przeze mnie kursie masażu misami tybetańskimi, podczas którego zyskasz przydatną wiedzę dotyczącą technik medytacyjnych, terapii dźwiękowej, a także nabędziesz cennych umiejętności praktycznych. Do każdego uczestnika staram się podchodzić indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim jego dobro. Ze mną odkryjesz wszelkie tajemnice masażu za pomocą dźwięku i przekonasz się, jak zbawienny ma on wpływ na ciało oraz duszę człowieka.

Kurs masażu misami tybetańskimi to szansa na poznanie nowych, ciekawych osób i zdobycie unikatowych umiejętności. Podczas zajęć wytłumaczony zostanie fenomen tworzenia strefy relaksu za pomocą instrumentów, a także zobrazowane zostaną techniki skutecznej terapii dźwiękiem. Po ukończeniu kursu uczestnik uzyskuje wiedzę, która umożliwi oraz ułatwi mu prowadzenie sesji na własną rękę – zarówno dla własnych potrzeb relaksu, jak i w formie zarobkowej.