Muzyka medytacyjna

Dźwięki instrumentów o czystych częstotliwościach zdejmują blokady emocjonalne, dzięki czemu poczujesz harmonię siebie i otoczenia. Muzyka medytacyjna zbliża do natury, pozwalając komunikować się z nią w prosty sposób – to znakomite tło do masażu, które pomoże w odprężeniu oraz osiągnięciu stanu alfa. Na płytach CD odnajdziesz nie tylko dźwięki gongów, dzwonów i mis, ale także inkantacje dostarczające duchowej inspiracji prosto ze źródła. Posłuchaj fragmentów płyt medytacyjnych, a odkryjesz częstotliwości, które zaproszą Cię do transformacji oraz przeżycia głębokiego uzdrowienia.

Medytacja dźwiękiem – czyli jak osiągnąć pożądany spokój

Medytacja dźwiękiem to dążenie do osiągnięcia pełnego wyciszenia oraz spokoju. Jest to również relaks przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich, a także dzwonów rurowych. Słuchanie muzyki medytacyjnej pozwala odnaleźć nam drogę do swojego wnętrza, własnych emocji, ukrytych pragnień oraz zrozumienia, że tylko pełen spokój jest w stanie uleczyć naszą zagubioną duszę. Kluczowa jest tutaj także koncentracja – gdy ją opanujemy, nasze myśli popłyną w prawidłowym kierunku, przynosząc rozluźnienie ciała oraz umysłu. Kłębek splątanych emocji zostanie w końcu rozplątany!

Spokój, relaks… wyciszenie

Słuchanie muzyki medytacyjnej niesie ze sobą wiele korzyści, a jedną z nich jest zmniejszenie poziomu stresu. Te kojące duszę dźwięki rozluźnią ciało i umysł, a także pozwolą osiągnąć wewnętrzny spokój oraz harmonię. Słuchanie muzyki relaksacyjnej pomoże również zasnąć, przy czym sen ten będzie głęboki i spokojny. Dodatkowo taka medytacja dźwiękiem pozytywnie wpłynie na poprawę pamięci, a także koncentrację. Płytę z melodiami wyciszającymi można również włączyć podczas kąpieli lub też w trakcie innych form relaksu.

Transcendentalne dźwięki muzyki medytacyjnej

Do odnowienia energii poprowadzą mantry nepalskich mnichów, których śpiew w połączeniu z dźwiękami himalajskich mis i gongów tam-tam całkowicie uwolni Cię od ograniczeń. Uzdrowienie przynosi także transcendentalna muzyka medytacyjna – źródło niezmierzonej mocy twórczej, szczęścia oraz jasności umysłu. Aby zacząć medytację dźwiękiem, nie potrzebujesz wiele, bowiem wystarczy kilka minut z brzmieniem o częstotliwościach uzdrawiających na poziomie DNA i budzących Twoją pewność siebie oraz intuicję.

Płyty zawierające muzykę i dźwięki stanowiące portal do niezmierzonej obfitości wszechświata.

AvatarloveAvatarlove

Owocem ciszy jest modlitwa
Owocem modlitwy jest wiara
Owocem wiary jest miłość
Owocem miłości jest służba ludziom
Owocem służby ludziom jest pokój na świecie

Czas trwania 69 minut


Daikini GongDaikini Gong
Opis

Czas trwania

Powrót do korzeniPowrót do korzeni
Opis

Czas trwania

Święte dźwięki duszyŚwięte dźwięki duszy
Opis

Czas trwania 59 minut

Święty rezonans gonguŚwięty rezonans gongu

Gong to instrument muzyczny, którego początki sięgają epoki brązu. Badania pokazują, że pierwsze egzemplarze pochodzą z ok. 3500 lat p.n.e Współcześnie produkowane gongi osiągnęły poziom perfekcyjnych możliwości wydobywania dźwięków. Na tej płycie gram na gongach 100 cm średnicy. Energia Yang – gong wykonany głównie z niklu drugi gong wykonany z brązu-energia Jin to. Połączenie Yang i Jin tworzy TAO. Na poziomie wibracji poprzez te dwa bieguny dają dostęp do TAO — CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI poza czasem i przestrzenią. To doświadczenie stwarza nową perspektywę i zaczynamy kreować fizyczną rzeczywistość poprzez nowe paradygmaty. Kosmiczne małżeństwo daje balans w świadomości odbiorców tej muzyki, którzy zyskują nowe czyste spojrzenie na wszystko.

Czas trwania 46 minut

Święte dźwiękiŚwięte dźwięki

Dzwony rurowe strojone na skalę Solfeggio to zestaw 9 dzwonów opartych na czystych częstotliwościach – świętych dźwiękach, z których został stworzony wszechświat. Na nowo odkrył je dr .Joseph Puleo stosując starożytną metodę Pitagorejską zmniejszania liczby do swoich pojedynczych cyfr liczb całkowitych. Te oryginalne częstotliwości były używane m.in. w śpiewach gregoriańskich i śpiewie alikwotowym mnichów buddyjskich. Skala 9 tonowa wibruje dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji.

Częstotliwości zawarte w skali: 174, 285, 396, 417, 528, 639, 741, 852, 936 Hz

Doskonale nadają się do:

Shipibo HealingShipibo Healing

Muzyka medytacyjna zawarta na tej płycie pokazuje prostotę komunikacji z naturą. Shipibo Conibo plemię Indian z peruwiańskiej dżungli uczy jak nawiązać rozmowę z roślinami. Inwokacja:

1. Mato Jowe sprawia poczucie jedności  z Wszechświatem,

2. Nocon Shawan powitanie i zaproszenie do uzdrawiania z przestrzeni serca,

3. Nesca Nesca podążanie do wewnętrznej harmonii podążanie do zalążka choroby i wyrażenie intencji dla siebie: uleczam się.

4. Mia Oin Yonbanon głębokie uzdrawianie komórkowe, lekiem jest wszystko co jest otwarte teraz.

Pieśni dotykają przestrzeni i czasu kiedy mężczyzna i kobieta opiekowali się Ogrodem Duszy. To czas bardzo archaiczny i powrót do niego stwarza przestrzeń w świadomości obojga do duchowej inspiracji.

Inwokacje śpiewa Robert Zabielski – podróżnik inspirowany przez szamanów z Ameryki Południowej.

Dzwonki koshi i bęben – Katarzyna Zabielska

Gongi rurowe i misy kryształowe – Marek Tomczak.

Czas trwania: 34 minuty.

Kwantowa świadomośćKwantowa świadomość

Unikatowe połączenie dzwonów rurowych, mis kryształowych i wiolonczeli

tworzy unikatowy klimat. Kosmiczna perspektywa, jaka powstaje w świadomości jest doskonałą płaszczyzną do doświadczania siebie w sposób pozwalający w bezpieczny sposób przekraczać horyzonty możliwości w realnym świecie. Płyta jest rezultatem spontanicznego spotkania Filipa Merskiego latem 201 5 roku. Cały materiał został nagramy na żywo w czasie jednej sesji.

Czas trwania: 34 minuty.

Misy tybetańskieMisy tybetańskie

Dźwięki mis tybetańskich to propozycja na szybki relaks i odprężenie. Muzyka medytacyjna doskonale nadaje się jako tło do masażu, nauki i pracy niewymagającej kontroli działania. Słuchając tych dźwięków szybko w osiągamy stan alfa, który sprzyja szybkiemu uczeniu się, ale również pozwala wchodzić w stan theta. Będąc w tym stanie szyszynka uruchamia produkcję DMT – hormonu duszy co pozwala doświadczać stanów mistycznych. Słuchając płyty w pozycji leżącej szybko zasypiamy doświadczając głębokiej regeneracji na wielu poziomach.

Czas trwania: 37 minut.

Mantry chrześcijańskieMantry chrześcijańskie

Zawartością tej płyty są:

– Abwoon d”Bashmaya(j.aramejski)- Ojcze Nasz

– Kyrie Eleison(j.łaciński) – Boże, zmiłuj się

– Adoramus Te Domine (j. łaciński) Wielbimy Cię Boże.

Śpiew Ameah Danuta Klimek -psycholog, logopeda z wykształcenia. Od 2 lat pracuje stosując różne formy muzykoterapii, choreoterapii i terapii dźwiękiem.

Misy kryształowe i dzwonki koshi – Marek Tomczak

Holistyczny rezonans gonguHolistyczny rezonans gongu

Inspiracją do nagrania mojej debiutanckiej płyty była muzyka Pink Floyd dokładnie ”Psychodeliczne śniadanie u Allana”. Treścią jest połączenie odgłosów życia domowego z dźwiękami mis i gongów himalajskich. To przenikanie codzienności z mistycyzmem mis i gongów stanowi wrota do niezmierzonej obfitości Oceanu Akaszy. Czerpiesz z niego to na co jesteś gotowy w danej chwili. Nagrania zostało zrobione w mieszkaniu Tomka Czarnawskiego przez Tommy Harrevisa.

Czas trwania: 60 minut.

bodhisattwy miłosierdziaBodhisattwy Miłosierdzia

Bohdisattwa to oświecona istota, która kierując się altruizmem pomaga światu odpowiadając na modlitwy każdego, kto szczerze inwokuje Jej imię.

Są to m.in. chrześcijańska Maria, buddyjska Quanin oraz starokanonejską.

Sheday. W połączeniu z wibracjami mis kryształowych i kojącego śpiewu

stworzona jest wibracja świadomości serca na Boskie Miłosierdzie.

Śpiew: Ameah Danuta Klimek

Misy kryształowe: Marek Tomczak

Czas trwania: 3 x 14 minut

proroctwo-gonguProroctwo gongu

tytuł niedostępny

om-ah-hu-vajra om ah hu vajra

Mantra: Om ah hum vajra guru padma siddhi hung. Jedna z najsilniejszych mantr wschodu. Padmasambhawa Guru Mantra, święta modlitwa Tybetańczyków jedno głośne mówienie a tyle błogosławieństw. Jaka góra zasług !!! Mantra Zielonej Tary: om tare tuttare ture soha. Tara (której imię znaczy gwiazda lub która przewodzi na drugi brzeg) jest żeńską bohdisattwą współczucia. W szczególności uosabia współczucie w działaniu, ponieważ jest w trakcie schodzenia ze swego lotosowego tronu aby pomagać czującym istotom. Jej zielony kolor związany jest z wiatrem i tym samym aktywnym działaniem.

Mantry śpiewane przez mnichów w Polsce dograne są misy tybetańskie dzwonki i inne instrumenty.

Muzyka medytacyjna doskonała do masażu jako tło świetnie pomaga wyciszyć umysł dając uczucie relaksu i odprężenia.

Czas trwania: 37 minut

misy-krysztalowe-uzdrawiajaceMisy kryształowe uzdrawiające

Połączenie śpiewu w języku aramejskim w wykonaniu Krystyny Łochin z misami kryształowymi tworzy unikatowy klimat. Zważywszy na fakt, iż Krysia śpiewa z przekazu healingowego (nigdy nie uczyła się języka aramejskiego) czuć to w formie bardzo archaicznej wręcz surowej w odbiorze. Pierwsza reakcja umysłu jest bardzo różna, ale w miarę upływu czasu znikają cztery wymiary. Czystość uzyskana w ten sposób jest nową jakością dla odbiorcy.

Misy kryształowe: 396 Hz – uwolnienie od poczucia winy i strachu,

417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń,

528 Hz – uzdrawianie na poziomie DNA,

639 Hz – naprawa relacji międzyludzkich,

741 Hz – budzenie intuicji,

852 Hz – powrót do duchowości.

Dodaj do tego intencję w czasie teraźniejszym dokonanym. Rezultaty są zaskakujące w swej mocy.

Czas trwania: 33 minuty.

misy-krysztalowe-jednoscMisy kryształowe – jedność

Misy kryształowe:

396 Hz – uwolnienie od poczucia winy i strachu,

417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń,

528 Hz – uzdrawianie na poziomie DNA,

639 Hz – naprawa relacji międzyludzkich,

741 Hz – budzenie intuicji,

852 Hz – powrót do duchowości.

Dodaj do tego intencję w czasie teraźniejszym dokonanym. Rezultaty są zaskakujące w swej mocy.

Czas trwania: !6 minut i na początek wystarczy;)

medytacja-transcendentalnaMedytacja transcendentalna

aktualnie brak tego tytułu

mantry-mnichow-kiMantry mnichów

Śpiew alikwotowy mnichów nepalskich w połączeniu z gongiem tam-tam misami himalajskimi pogłębiającymi perspektywę dla świadomości odbiorcy energetycznie bardzo rewitalizuje na wielu poziomach. Podróż w zakamarki świadomości uwalnia od wielu ograniczeń, których z reguły nie jesteśmy świadomi.

Czas trwania: 72 minuty

blogoslawieni-czystego-serca

Błogosławieni czystego serca

Błogosławieństwa, które Jezus głosił podczas swej misji w Galilei w języku aramejskim są aktualne również dzisiaj. Zapisane są w Ewangelii św. Mateusza i św. Łukasza. Potęga słów błogosławieństw w połaczeniu z wibracjami mis kryształowych tworzą synergistyczna moc uzdrawiania samego siebie. Pozwól sobie poczuć wibracje. Błogosławieni w pierwotnym znaczeniu szczęśliwi.

Misy kryształowe:

396 Hz – uwolnienie od poczucia winy i strachu,

417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń,

528 Hz – uzdrawianie na poziomie DNA,

639 Hz – naprawa relacji międzyludzkich,

741 Hz – budzenie intuicji,

852 Hz – powrót do duchowości.

Dodaj do tego intencję w czasie teraźniejszym dokonanym. Rezultaty są zaskakujące w swej mocy.

Czas trwania: 33 minuty

dystrybucja i sprzedaż: www.mareektomczak.pl

Zamówione płyty wysyłamy za pobraniem po wcześniejszym zamówieniu mailowym. (mareektomczak@wp.pl)

Ceny:
jedna płyta: 35 zł
2 lub 3 (dowolne płyty) – 30 zł/szt
4 lub 5 (dowolne płyty) – 25 zł/szt.
6 szt. i więcej – 20 zł/szt.

Koszt wysyłki 20 zł kurier, lub list polecony priorytet 15 zł.

Darmowa wysyłka zakupy od 150 zł.